
Seiska julkaisi salakuvat – Sofia Belórf sai ravintolaan ruusulähetyksen vankilassa istuvalta mieheltään
Tuottamuksellisesta rahanpesurikoksesta epäilty Vuoden 2010 Miss Helsinki Sofia Belórf on Seiskan mukaan jatkanut näkyvästi suihkupiirielämää sen jälkeen kun hänet vapautettiin tutkintavankeudesta heinäkuussa.
Seiska on uutisoinut mustissa aurinkolaseissa liikkuneen kaunottaren vaiheista mm. shoppailureissulla Tuurissa sekä illanvietoissa Helsingin yössä.
Seiska julkaisi nyt kuvia toissa perjantailta, kun Sofia oli ystäviensä kanssa helsinkiläisessä ravintola Brondassa. Kesken illanvieton Sofia yllätettiin suurella punaisella ruusukimpulla, jonka lähettäjä oli silminnäkijöiden kuuleman mukaan Sofian puoliso, Pasilan poliisivankilassa törkeästä huumausaine- ja dopingrikoksesta epäiltynä istuva Niko Ranta-Aho.
Tiedossa ei ole, miten mies onnistui lähettämään vankilasta käsin ison kimpun ruusuja rakkaalleen ravintolaan.
Lähde ja salakuvat ravintolasta: Seiska
Kuva: Instagram / Sofia Belórf
Voita 1000€ lahjakortti Ikeaan!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa 1000€ lahjakortin Ikeaan!
- Janni Hussilta yllättävä rahapaljastus: ”Se joka tienaa enemmän”
- Danny ja Helmi paljastavat suhdestatuksensa: ”Sielunkumppaneita”
- Raivo repesi Ruotsissa! Prinsessa Madeleinea verrataan Meghan Markleen
- Vau! Tällainen on Iida Vainion seksikäs mammatyyli!
- Näin isoja ovat Harryn ja Meghanin lapset – harvinainen kuva julkisuuteen!
- Janni Hussi ottaa kantaa erohuhuihin: ”Vääränlainen vaimo”
- Stefan Thermanin ökytila tuli myyntiin – katso hulppeat kuvat!
- Rita ja Aki Mannisen lomalla pelottava hetki: ”Kauhea tilanne!”
- Elina Gustafsson muistelee Anskua – ”Jotenki tosi brutaalia”
- Kasinorakastajan blogi: Mihin meitä viet ministeri Rantanen?