
Missifinalisti Emmi Suuronen julkaisi ensimmäisen yhteiskuvan Akseli Herlevin kanssa: ”Sun kainalossa on maailman paras paikka”
Miss Suomi -finalisti Emmi Suuronen ja ravintoloitsija Akseli Herlevi seurustelevat. Emmi päätti julkaista heistä ensimmäisen yhteiskuvan torstaina.
– Sun kainalossa on maailman paras paikka, mun paikka, Emmi kirjoitti yhteiskuvan yhteyteen.
Pariskunta ei ole juurikaan kommentoinut suhdettaan. Emmi kertoi aiemmin tänä kesänä kohdanneensa ennakkoluuloja suhteen takia.
– Suhteemme herättää ihmisissä paljon keskustelua. Joidenkin mielestä emme sovi yhteen ja taas toiset ovat sitä mieltä, että olen julkisuuden tai rahan perässä. Tuollaiset väitteet loukkaavat minua henkilökohtaisesti ja tulen varmasti puhumaan aiheesta jossain vaiheessa enemmän. Koen olevani omavarainen ja vahva nainen, enkä tarvitse miehiä tuollaisten seikkojen takia, Emmi Suuronen kertoi Miss Suomen Instagram-sivuilla julkaistussa livelähetyksessä.
Lue myös:
Voita 1000€ lahjakortti Ikeaan!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa 1000€ lahjakortin Ikeaan!
- Huh! Kerttu Rissanen hurmaa tyylillään!
- Huh! Näin pahalta näyttää Iida Vainion ulosottorekisteri
- Meghan Marklen toiminnan pimeä puoli paljastui – riistopalkat nousseet päivänvaloon
- Akin ja Ritan parisuhde koki muutoksen – intiimi tunnustus
- Iidalta ja Archielta jymyuutinen!
- Kasinorakastajan blogi: Mental tulee ja et ole valmis siihen
- Janni Hussilta yllättävä rahapaljastus: ”Se joka tienaa enemmän”
- Danny ja Helmi paljastavat suhdestatuksensa: ”Sielunkumppaneita”
- Raivo repesi Ruotsissa! Prinsessa Madeleinea verrataan Meghan Markleen
- Vau! Tällainen on Iida Vainion seksikäs mammatyyli!