
IS: Jare Tiihonen laittoi Töölön lukaalinsa myyntiin – ullakkohuoneiston hintalappu yli 1,6 miljoonaa
Räppäri Cheekinä tunnetuksi tullut Jare Tiihonen on laittanut Ilta-Sanomien mukaan Helsingin Etu-Töölössä sijaitsevan ullakkohuoneistonsa myyntiin.
Ullakkohuoneiston pinta-ala on 144 neliömetriä, ja huoneistoon kuuluu muun muassa kolme huonetta, avokeittiö, sauna ja suuri lasitettu parveke. Myynti-ilmoituksen mukaan asunnon hintapyyntönä on 1 620 000 euroa.
Voit selata asunnon kuvia alla olevasta julkaisusta klikkaamalla upotuksen oikeassa laidassa olevaa nuolta. Jos upotus ei näy, katso kuvat klikkaamalla tästä.
Hymy-lehden mukaan Tiihonen itse suuntaa Töölöstä Espoon Westendiin, jonne hän on rakennuttanut noin 300 neliön merenrantakodin. Lehden mukaan Tiihosen mukana muuttaa tämän avopuoliso.
Jos upotus ei näy, katso julkaisu täältä.
Suomen kaikkien aikojen suosituimpiin räppäreihin lukeutuva Cheek paketoi räppärin uransa Lahden mäkimontussa elokuussa 2018. Sen jälkeen mies on viettänyt hiljaiseloa ja pysytellyt poissa parrasvaloista.
Lue myös:
Cheek yllätti räppäri Brädin – järjesti tuoreelle isälle yllätysvarpajaiset!
Voita 1000€ lahjakortti Ikeaan!
- Vastaa muutamaan nopeaan kysymykseen.
- Osallistu arvontaan.
- Voit voittaa 1000€ lahjakortin Ikeaan!
- Huh! Kerttu Rissanen hurmaa tyylillään!
- Huh! Näin pahalta näyttää Iida Vainion ulosottorekisteri
- Meghan Marklen toiminnan pimeä puoli paljastui – riistopalkat nousseet päivänvaloon
- Akin ja Ritan parisuhde koki muutoksen – intiimi tunnustus
- Iidalta ja Archielta jymyuutinen!
- Kasinorakastajan blogi: Mental tulee ja et ole valmis siihen
- Janni Hussilta yllättävä rahapaljastus: ”Se joka tienaa enemmän”
- Danny ja Helmi paljastavat suhdestatuksensa: ”Sielunkumppaneita”
- Raivo repesi Ruotsissa! Prinsessa Madeleinea verrataan Meghan Markleen
- Vau! Tällainen on Iida Vainion seksikäs mammatyyli!